Üyelik İşlemleri ESSER Deisgn By Serdar Dürer

DESTEK

İade ve Değişim

İade ve Değişim

 

İade ya da değişim için ürününüzü göndermeden önce online satış birimimizi lütfen bilgilendiriniz.( 224 4951 496 )

E-mail: info@esser.com.tr

Fax: 224 495 1 533

Esser.com.tr  ekibi, sizi işleminizle ilgili olarak yönlendirecektir. 

 İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Gerekli görüldüğü hallerde test edilmesi sağlanır. Belirtmiş olduğumuz şartlara uygun iade yapıldığı belirlendiğinde iade süreci başlamaktadır. Siparişinize dair ödeme iadesi satış sözleşmesinde de belirtilen süre çerçevesinde yapılmaktadır. Siparişinizi kredi kartı ile yaptı iseniz kredi kartınıza; havale ile yaptı iseniz havale adresinize iadeniz yapılır.

 İade edeceğiniz ürünü gönderirken hasar görmemesi için, ürünü orijinal paketi ve tüm faturalarıyla birlikte ayrı bir koli içerisine koyunuz. İade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirten not  ve faturanızın tüm nüshaları ile birlikte gönderiniz. Ürünü mutlaka anlaşmalı kargo firmamız (Yurtiçi Kargo) ile gönderiniz.

 İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Ürün iadesinde ürün ile birlikte faturaya ait tüm nüshaların tarafımıza gönderilmesi zorunludur. 

Siparişinizi, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile (faturası ve diğer aksesuarları) iade edebilirsiniz. Teslim tarihiniz 7 günlük süreyi aşarsa ürün iadesini kargo bedeli tarafınıza ait olacak şekilde yapabilirsiniz.  Aldığınız ürünü iade etmeden önce tarafımıza iade edeceğiniz ürünle ilgili bilgi veriniz. info@esser.com.tr veya 224 495 1 496 nolu tefonu arayabilirsiniz.

 Ürünü; faturası, irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ve orijinal aksesuarları ile birlikte size teslimatı yapan kargo firması ile gönderiniz.