Üyelik İşlemleri ESSER Deisgn By Serdar Dürer

DESTEK

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel bilgilerim ve kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından görülebilir mi?

Kişisel bilgileriniz, esser.com.tr tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir.  Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (kredi kartı vb.) SSL teknolojisi ile şifrelenip, Esser.com.tr  sistemleri tarafından otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. Kart bilgilerinize ait bilgiler hiçbir şekilde görüntülenemez.Esser.com.tr yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankanızdan başka kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan Esser.com.tr sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla %100 güvenlik altına alınır. 

 

 

SSL Nedir?

Esser.com.tr--de girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Esser.com.tr sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (Server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar güvenlik duvarlarına (Firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir.

 

 

SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Mozilla, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar.

 

 

Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 

 

 

Esser.com.tr güvenli mi?

Esser.com.tr'de sipariş öncesi ve sonrası vermiş olduğunuz tüm bilgiler %100 güvenlikle korunmaktadır.